Kocaeli Bölme Duvar

Kocaeli Bölme Duvar | Kocaeli TadilatGürültülü işler can sıkıcıdır. Bunu diğer odalara taşıyarak önleyebilirsiniz, ancak yer kısıtlaması olanlar için, bu durumun çok problemli olduğu kanıtlanmıştır. Bu durumun kurbanıysanız ve rahatsızlıktan dolayı başarılı bir anlaşma için iyi bir seçenek bulmak istiyorsanız, kapı ile bir akustik duvar bölücü kullanın.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle çok katlı apartmanlar inşa ediliyor. Temelle başlatılırlar ve ardından sütunlar ve kirişler ve taban/çatı levhaları kirişler üzerine dökülür ve sütunlar daha da yükseltilir. Sonra kirişler ve taban / çatı levhaları kirişler üzerine dökülür. Tekrar kolonlar daha fazla kaldırılır ve son çatıya devam edilir. Burada duvarlar taşıyıcı duvarlar değildir, çünkü binanın tüm yükü zeminden kirişlere ve sütunlara, temelden aşağıya aktarılır. Binanın dış duvarları beton bloklardan veya tuğlalardan yapılmıştır ve dairenin farklı odalarını ayıran iç duvarlardan daha kalındır. Bu iç duvarlara bölme duvarları denir, ağırlık taşımazlar.

Ürünlerimizden Bazıları:

Konferans Odası Bölmesi, Konferans için Akustik Sessiz Hareketli Bölme, Otel Ziyafet Salonu için katlanır Duvar Bölmeleri. Akustik Bölme Duvar, Otel Ses Yalıtım Bölme Duvar Katlama, Kapı Bölme Duvar Akordeon Bölme, Hareketli Duvar, Ses Bölme Duvarları, Ziyafet Salonu Büyük Akustik Panel, Ses Geçirmez Hareketli Akustik Bölüm, Sıcak Satış Mobil Bölme, Çok Fonksiyonlu Salon.